ROSA ma nowego trenera

ROSA ma nowego trenera
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Wygląda na to, że władze ROSY znalazły bardzo szybko następcę Mariusza Karola. Jak podają władze klubu, zarząd ROSA podpisał umowę z nowym szkoleniowcem  Wojciechem Kamińskim.

Kamiński trenował m.in. Polpharmę Starogard Gdański (przez dwa ostatnie sezony) i Polonię Warszawa. Ma w dorobku kilka znaczących osiągnięć, dwa razy zdobył brąz mistrzostw Polski (2004-2005) i ma za sobą pracę z reprezentacją. 

Szkoleniowiec ten pracował przez kilka lat w stolicy, ale w 2005 roku rozstał się z Polonią, ale szybko pojawił się w Turowie Zgorzelec, gdzie niestety nie zdobył zbyt wiele. W następnym sezonie powrócił do Warszawy, a później przeniósł się do Polpharmy Starogard Gdański.

Kamiński znany jest z tego, że często notował wyniki powyżej oczekiwań. W Polonii potrafił budować dobry zespół przy małych funduszach finansowych. Dodajmy też, że nowy szkoleniowiec ROSY w 2003 roku był asystentem pierwszego trenera w reprezentacji Polski.

Fot.: trener Wojciech Kamiński
Fotografia: Przemysław Świderski (sopot.naszemiasto.pl)

źródło: rosasport.pl, dziennikbaltycki.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/2_kosz/img.php.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96