Zaduszki bluesowe już w piątek!

Zaduszki bluesowe już w piątek!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Impreza rozpocznie się w piątek 26 października o godz. 18 w Avalon Studio przy ul. Żeromskiego 49 (brama przejściowa między dawnym kinem Hel a Urzędem Miejskim). Wystąpią Naked Blues, Wiktor Cielecki, Bufet i Autoblues.

- Czas, w którym odbywa się impreza, sprzyja pamięci o najbliższych, którzy odeszli. Każdy kto zechce uczestniczyć w tym wydarzeniu, może przynieść ze sobą zdjęcie osoby, której chciałby dedykować koncert. Mamy nadzieję, że pozwoli on zatrzymać nam się na chwilę, wspomnieć bliskich i poczuć niepowtarzalną atmosferę święta - mówią organizatorzy

Wstęp jest wolny, choć ilość miejsc będzie ograniczona (decyduje kolejność przybycia).

Organizatorem IV Radomskich Zaduszek Bluesowych jest Avalon – studio fotograficzne. Studio i zarazem galeria fotografii Avalon to idealne miejsce, które swoim wystrojem skłania do przemyśleń ciszy i spokoju. Wystawa starego sprzętu fotograficznego, kominek, ławeczka z parku, ściany z cegieł to tylko niektóre ze szczegółów studia odpowiedzialnych za niepowtarzalny klimat odbywających się tam koncertów czy wystaw. Partnerzy wydarzenia to Agencja Reklamowa EmuArt oraz Axis Agencja Artystyczna.

RED

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy