Wirtuoz gitary elektrycznej zagra z big bandem „Mundana”

Wirtuoz gitary elektrycznej zagra z big bandem „Mundana”
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Big band, gitarowe improwizacje, nie tylko rockowe dźwięki i niebanalne wokale. Taką stylową mieszankę będzie można wysłuchać w Radomiu podczas koncertu zdolnego gitarzysty Michała Trzpioły z big bandem „Mundana”. Koncert odbędzie się we wtorek (2 grudnia) w Resursie Obywatelskiej. Wstęp wolny. Początek o godz. 18.

[gallery id=1338]

Koncert będzie czwartym spotkaniem z cyklu Radomscy muzycy z big bandem „Mundana”. Cykl jest okazją do zaprezentowania publiczności wybitnych muzyków związanych z Radomiem.

- Michał Trzpioła to wszechstronny i niezwykle utalentowany gitarzysta młodego pokolenia, który umiejętnie porusza się w wielu stylach muzycznych takich jak jazz, rock, pop, funky, fusion i blues.  Pasjonat gitar, z których dźwiękiem lubi eksperymentować i sprzętu muzycznego. W 2013 roku zwyciężył w najbardziej prestiżowym festiwalu gitarowym w Polsce „Solo życia”. Aktualnie jest gitarzystą w grupie Pilichowski Band. Ma na koncie współtworzenie wielu projektów muzycznych i wiele zagranych koncertów. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach - mówi Paweł Błach z Miejskiego Ośrodka Kultury "Amfiteatr". 

Big band „Mundana” to uznana marka na scenie muzycznej Radomia i regionu. Zespół niejednokrotnie uświetniał miejskie imprezy grając m.in. na „Uliczce Tradycji”, na święcie patrona Radomia – „Kazikach”, podczas uroczystości wręczenia Radomskiej Nagrody Kulturalnej, czy na otwarciu strefy kibica w Radomiu podczas Euro 2012. Big band „Mundana” gra jazz, muzykę latynoamerykańską oraz popularne utwory rozrywkowe.

Organizatorem koncertu jest MOK „Amfiteatr”, a współorganizatorem OKiSz „Resursa Obywatelska”.


MS/źródło: MOK "Amfiteatr"

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy