Wielka bitwa w szkole muzycznej!

Wielka bitwa w szkole muzycznej!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W najbliższy piątek 16 maja o godz. 18 na scenie w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych dojdzie do niezwykłego wydarzenia. Radomska publiczność  będzie mogła uczestniczyć w wielkiej bitwie Big Bandów. Zmierzą się Big Band Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu pod kierunkiem p. Dariusza Krajewskiego oraz Big Band Akademii Muzycznej w Łodzi prowadzony przez Jacka Delonga.

Młodych radomskich muzyków czeka nie lada wyzwanie. Łódzki Big Band należy bowiem do najbardziej znanych, cenionych i nagradzanych muzycznych formacji tego typu. Na ich koncie jest wiele nagród i wyróżnień – w tym ostatnio – 1. nagroda i Grand Prix na Festiwalu Big Bandów w Nowym Tomyślu w 2013 r., na którym to festiwalu nagradzano ich wielokrotnie. Zespół grał także m.in. na festiwalu jazzowym w Szegedzie, koncertował w Brukseli i Stuttgarcie,. Dał koncerty z wieloma znakomitymi muzykami - Michałem Urbaniakiem, Urszulą Dudziak, Gary Guthmanem, Janem Ptaszynem Wróblewskim.

Podczas bitwy publiczność wysłucha popisów zespołów, a po koncercie będzie mogła włączyć się do wspólnego muzykowania podczas Jam Session, które potrwa do późnych godzin wieczornych.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Sekretariacie ZSMuz ul. 25 czerwca 70.

Źródło: Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy