Wiara bez ściemy - Koncert

Wiara bez ściemy - Koncert
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

"Wiara bez ściemy" to hasło kolejnego spotkania z cyklu "Wieczór Chwały", które odbędzie się już w tę niedzielę 2 grudnia. Tym razem zobaczymy kabaret PoProstu Kabaret oraz posłuchamy radomskiego rapera Wiecznego.

Najbliższy Wieczór Chwały odbędzie się 2 grudnia radomskiej parafii na Janiszpolu (Kościół pw. Św. Pawła ul. Ks. Piotra Skargi 9) Start: 18:30.

Czym są Wieczory Chwały?

Wieczory Chwały to cykliczne, organizowane raz w miesiącu spotkania modlitewne. Radosne śpiewy, głośne oklaski, porywające konferencje i wzruszające świadectwa to elementy każdego ze spotkań. Oprócz części tradycyjnych, którymi zawsze są: msza święta, adoracja Najświętszego Sakramentu i uwielbienie. Wszystkich uczestników grudniowego spotkania czeka niespodzianka.

Po raz pierwszy podczas Wieczoru Chwały w Radomiu zaprezentują się grupa kabaretowa PoProstu Kabaret oraz raper Wieczny. Muzyk jest członkiem Katolickiej Wspólnoty św. Dobrego Łotra. Jego teksty nawiązują do życia codziennego i Boga. - Moja muzyka nie jest doskonała tak, jak moje życie. Staram się w tym życiu żyć pełnią czytaj Bogiem - więc jest o Bogu w gruncie rzeczy. Czyli jest coś z religii - powiedział raper. 

Przyjdź i przekonaj się sam, jak rap brzmi w kościele.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy