„Talenty na fontannach” w wakacyjne czwartki!

„Talenty na fontannach” w wakacyjne czwartki!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W wakacyjne czwartki od godziny 19 w ogródku przy kawiarni „Na fontannach” usłyszymy finalistów  I i II edycji „Co za TALENT”, międzyszkolnego przeglądu talentów z Radomia i regionu, organizowanego wspólnie przez Parlament Młodzieży Miasta Radomia i serwis informacyjny cozadzien.pl. pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia.

Pomysł zorganizowania „Co za TALENT” narodził się w 2013 roku. Zaczęli go realizować dziennikarka serwisu informacyjnego cozadzien.pl Aleksandra Jabłonka oraz ówczesny przewodniczący PMMR Mateusz Wojcieszak.

- Pomysł okazał się trafiony. Zależało nam aby pokazać rozmaite talenty radomskiej młodzieży: wokalne, muzyczne, taneczne, sportowe i inne. Na pięć castingów I edycji przyszło ponad 100 osób, z czego 21 dostało się do ścisłego finału. Po sukcesie tamtej edycji zorganizowaliśmy następną, która również cieszyła się ogromną popularnością. Dodatkowo w tym roku do zabawy zaprosiliśmy również młode talenty z regionu – powiedziała Kamila Mucha, manager Co za dzień, współorganizatorka imprezy. - Tradycyjnie na zakończenie konkursu odbywa się wielki koncert finałowy, na który przychodzi blisko pół tysiąca ludzi, a młode talenty oceniane są m.in. przez gwiazdy, np. Szymona Wydrę czy Wojciecha Owczarka z zespołu IRA. Po zakończeniu każdej edycji, wspólnie z naszymi partnerami staramy się promować talenty, które wyłaniamy. Stąd m.in. pomysł cyklicznych koncertów „Talenty na fontannach”.
Co za TALENT; Na fontannach; Radom; koncerty; taenty; młodzież

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy