Swobodna zagra w Alibi!

Swobodna zagra w Alibi!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Podczas niedzielnego koncertu wystąpi folk-punkowy band z Szydłowca - Swobodna. Zespół jest dobrze znany bywalcom radomskich koncertów.
Grupa zdobyła wiele wyróżnień na festiwalach i przeglądach muzycznych. Wspomnieć można m.in. radomski Music Drive czy Cieszanów Rock Festiwal. W  sierpniu Swobodna zagrała również na Przystanku Woodstock. Zespół ma na koncie wydaną własnym sumptem płytę. Warto także zwrócić uwagę na śpiewane przez Orlika teksty. Uprawia on coś w rodzaju rustykalnej poezji, która w swoim przesłaniu bywa bardzo współczesna.

Radomskim akcentem tego wieczoru będzie występ Kultury Wieku Atomowego. Jest to kapela z punk-rockowym podejściem do grania. Wykonuje własne utwory, które są zainspirowane wszystkim tym, co dzieje się dookoła. Tak jak nie ograniczają się do jednej tematyki w tekstach, tak też z pewnością nie ograniczają się do jednego gatunku muzyki.

Wystąpi również Skraffky - to mieszanka ludzi ze składów również znanych w Szydłowcu: Efedryna, Stuschu Futunku i Swobodna. Grają muzykę mocno osadzoną w klimatach hc.

GDZIE: KS Alibi, ul. Malczewskiego 29
KIEDY: 11 listopada
GODZINA: 19
BILETY: 10 zł


D.T.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/4_kultura/kalendarium/swobodna.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96