"Spotkajmy się na Żeromskiego" - Kraków Street Band

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W niedzielę 16 sierpnia o godz. 19 wystąpi, w ramach „Spotkajmy się na Żeromskiego”, Kraków Street Band. Dziewięcioosobowa grupa wykona nieśmiertelne przeboje z gatunku bluesa, jazzu, soul i gospel. Wstęp wolny.

Kraków Street Band to formacja, która staje się nową muzyczną wizytówką Krakowa dla przybyszy z kraju i zagranicy. Dziewięciu profesjonalnych muzyków, na co dzień grających w różnych zespołach i projektach, zbiera się w słoneczne dni, by występować na Krakowskim Rynku. Występy wręcz kipią pozytywną energią i każdy widzi, że ich główną motywacją jest radość wspólnego grania.

W pierwszej połowie 2013 roku zespół błyskawicznie zdobył popularność w całym kraju. Najpierw kampania crowdfundingowa na poczet sfinansowania debiutanckiego albumu zakończyła się zdobyciem 170% planowanej kwoty, a następnie dostał się do finału Must Be The Music – Tylko muzyka. Tam zdobył doskonałe opinie jury. Zespół reprezentował również Polskę na festiwalu Haizetara w kraju Basków - jednej z największych imprez poświęconych muzyce ulicznej na świecie.

Miejsce:
Scena przed Urzędem Miejskim w Radomiu
Żeromskiego 53

fot.A.Fedorowicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/krakow_street_band.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96