Singing Challenge, czyli pomóżmy Magdzie!

Singing Challenge, czyli pomóżmy Magdzie!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Akcja "Singing Challenge" oraz pomoc w zbiórce pieniędzy dla Magdy Swat rozpoczęły się kilka tygodni temu. Pomysł dała radomska wokalistka Małgorzata Matracka. 

- Śpiewamy piosenkę " Dni których nie znamy" i zbieramy pieniądze na operacją dla naszej chorej koleżanki. Każda nominowana osoba proszona jest o dokonanie wpłaty 20 zł oraz umieszczenie na Facebooku swojego nagrania, nominując następną osobę - tłumaczy jeden z organizatorów Jacek Kwaśnik. - Magda ma 34 lata. Jest pełna życia, optymizmu, niestety, jest chora na raka trzustki. Mimo że to wyjątkowo niebezpieczna postać nowotworu, Magda nie załamuje rąk. Jeździ na leczenie do Niemiec - niezwykle kosztowne. Chora wzięła kredyt, wyprzedała nawet meble z domu, ale pieniędzy potrzeba więcej...  W najbliższą niedzielę  o godzinie 12 organizujemy akcję wspólnego zagrania przez mieszkańców Radomia piosenki Marka Grechuty. Podczas akcji odbędzie się także zbiórka pieniędzy na dalsze leczenie Magdy. Zapraszamy wszystkich!

WIĘCEJ DOWIESZ SIĘ TUTAJ:
https://www.facebook.com/events/877404068959518/?ref_dashboard_filter=upcomi ng https://www.facebook.com/events/620368561423155/?pnref=story


RED

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy