Recital piosenek Anny German w "Łaźni"

Recital piosenek Anny German w
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W środę 30 kwietnia o godz. 18 „Łaźnia” przy ul. Żeromskiego 56 zaprasza na recital piosenek Anny German. Wystąpi Oleksandra Zhuravel. Wstęp wolny.


Oleksandra Zhuravel – pieśniarka z Ukrainy mieszkająca w Polsce. Interesuje się wielokulturowością. Śpiewa w 4 językach: polskim, ukraińskim, rosyjskim i hebrajskim. Z piosenkami Anny German miała kontakt od najmłodszych lat. Słuchała ich w swoim rodzinnym domu.

- Kiedy przyjechałam do Polski miałam przyjemność poznać mamę Anny German, jej męża i syna. Wielokrotnie gościłam w ich domu. To było dla mnie ogromnie fascynujące i sprawiło, że jeszcze bardziej poczułam to, o czym śpiewała Ania. Byłam w stanie jeszcze lepiej i głębiej przeżyć to, co chciała przekazać swoim fanom. Mając taką bazę staram się teraz jak najwięcej włożyć w te piosenki własnych przeżyć i przemyśleń - opowiada.

Zobacz: http://thepolishreview.co.uk/index.php/home/kategoria-3/932-wyspiewac-wielokulturowosc-rozmowa-z-aleksandra-zurawlew-piesniarka-z-ukrainy-mieszkajaca-w-polsce.html


Źródło: Łaźnia Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy