Radom Music Drive - koncert finałowy

Radom Music Drive - koncert finałowy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


OKiSz "Resursa Obywatelska" organizuje od kilku lat konkurs "Radom Music Drive", który stanowi formę prezentacji scenicznej amatorskiego ruchu muzycznego. Jego założeniem jest formuła koncertów turniejowych podczas corocznej edycji.

Podczas koncertu finałowego w "Resursie Obywatelskiej" usłyszymy zespoły, które uzyskały podczas tegorocznych koncertów turniejowych największy aplauz publiczności. Jak w latach poprzednich, tak i w tym, koncert zgromadził mnóstwo fanów, wśród których panowała gorąca atmosfera wspólnej zabawy przy brzmieniach kawałków ulubionych kapel. Laureaci poszczególnych koncertów zaprezentowali się na scenie głównej placówki  i konkurowali o szczególne wyróżnienie, jakim niewątpliwie jest nagroda publiczności. 

W dwojakiej roli jury i gwiazdy wieczoru wystąpi zespół "The Bill", który wystąpi w nowym składzie. Podczas sobotnich występów kapel zostanie również przyznana nagroda publiczności, więc warto będzie głosować na swoich faworytów.

W finale "Radom Music Drive", po pięciu koncertach turniejowych edycji 2012 wystąpią:

  • RAGEPATH (Radom)
  • AEROSPATILE (Szydłowiec)
  • ZESPÓŁ ZABURZEŃ ŚWIADOMOŚCI (Radom)
  • PRESS THE BUTTON (Radom)
  • EDWARD WITH GUN (Kraśnik)
  • JACK KNIFE (Stalowa Wola)

KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ GALERIĘ ZDJĘĆ Z UBIEGŁOROCZNEGO FINAŁOWEGO KONCERTU

 


D.T.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/4_kultura/kalendarium/d_radommusicdrive1_1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96