Power of Trinity w Katakumbach

Power of Trinity w Katakumbach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Zespół powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych.
Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae. Przypominają mistrzów gatunku The Clash czy Police.

Grupę tworzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas, Grzesiek Graczyk – perkusja.


Album Power of Trinity pt. „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Singiel "Chodź ze mną" podbija playlisty kolejnych stacji radiowych m.in.: Eski Rock, Antyradia i Trójki. Krążek składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa mianem „wagoników”. Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg.

Wysoką formę koncertową zespołu Power of Trinity potwierdziły ostatnie znakomite wspólne występy z brytyjskim Skindred i bośniacką Dubiozą Kollectiv. Siły Power of Trinity nie da się przekazać w słowach, ich trzeba posłuchać, a najlepiej zobaczyć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się ich surowa rockowa energia.

A po zakończeniu koncertu odbędzie się After Party, czyli rockoteka. Jest to jedyny tego rodzaju cykl rockowych imprez, gdzie można usiąść ze znajomymi przy piwku i posłuchać ballad lub potańczyć przy utworach:  Kultu, T.Love czy Nirvany i Pidżamy Porno. Nie zabraknie także muzyki takiej jak punk, metal czy ska.

KIEDY: 8 grudnia
GODZINA: 19
GDZIE: Klub KATAKUMBY, ul. Plac Stare Miasto 11
BILETY: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu koncertu)
Bilety dostępne są w następujących punktach:
-Klub KATAKUMBY, ul. Plac Stare Miasto 11a
-Mateusz: tel. 515-695-920
-Magda: tel. 530-437-371

red. D.T.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy