Parkowa Fest 2013 - I koncert eliminacyjny

Parkowa Fest 2013 - I koncert eliminacyjny
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Jak będzie wyglądał Parkowa Fest 2013? Zagrają podczas niego zespoły Fiction, Foreshadow, Fractal, Hades, Renesans, Sue Project, Twist off, Ququa, Zamach stanu. Do nich dołączą jeszcze 3 lub 4 zespoły – trwają ustalenia. Kapele te, podzielone na grupy, zagrają na scenie w parku za restauracją, podczas czterech koncertów eliminacyjnych: 12 i 26 lipca oraz 16 i  23 sierpnia. 1 września odbędzie się koncert finałowy, podczas której zagrają najlepsze kapele wybrane z koncertów eliminacyjnych i gwiazda (z którą organizatorzy właśnie się dogadują). Po występie finałowym jury przyzna najlepszym bandom: I nagrodę 1 tys. zł,  II nagrodę – 600 zł i III nagrodę – 300 zł. Dodatkowo przyznana zostanie nagroda 500 zł za najlepsze wykonanie covera (każdy z zespołów podczas festiwalu jest zobowiązany do zagrania jednego).

W skład jury wejdą: dyrektor „Łaźni” Beata Drozdowska, Waldemar Kordziński oraz muzycy zespołów Carrion, Alice Tea i Excentrycy.

Podczas festiwalu będzie można powalczyć o voucher o wartości 200 zł na potrawy w Parkowej – otrzyma go osoba, która prześle najbardziej interesujące zdjęcie z festiwalu. Wstęp na koncerty będzie wolny, warto jednak zarezerwować stoliki w Parkowej – pod numerem (48) 365 51 90. Organizatorzy utworzyli fanpege (KLIKNIJ TUTAJ) gdzie z czasem pojawiać się będą szczegółowe informacje.

RED

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy