"Muzyczne fontanny" - zespół Zamach Stanu

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W piątkowy wieczór 17 lipca o godz. 19 na „Muzycznych fontannach” czeka nas kolejna dawka muzyki. Tym razem zagra radomski zespół Zamach Stanu. Grupa prezentuje mieszankę stylów muzycznych. Wstęp wolny.

Zamach Stanu to pięcioosobowa ekipa z Radomia tworząca muzykę, która wymyka się typowym gatunkowym schematom. Charakterystyczne dla zespołu jest mieszanie różnych stylów z pogranicza Indie, reggae i szeroko pojętego rocka.

Dla członków zespołu ważne jest tworzenie w atmosferze przyjaźni co pozwala na przekazywanie, podczas koncertów, pozytywnej energii w stronę publiczności.

Zespół występuje w składzie: Tomasz Promo Szczepanik – wokal, Tomasz Mrozek Mrozowicz – bas, Wojciech Buka Bukowski - gitara elektryczna, Mateusz Jun Golec – gitara solowa, Łukasz Chojnacki - perkusja.

Przez całe wakacje fontanny przy deptaku będą miejscem wieczornych koncertów. W każdy piątek o godzi. 19:00 radomianie będą mieli okazję uczestniczyć w bezpłatnych koncertach, na których wystąpią zespoły muzyczne: Kapela Zdzisława Kwapińskiego, Renesans, Twist Off, Gospel Radom i laureat tegorocznej Radomskiej Nagrody Kulturalnej – Frument Project!

Miejsce:

Fontanny, Żeromskiego 35

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy