"Moje podróże" Michała Bajora

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
31 stycznia o godz. 19:30 na sali koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej odbędzie się koncert Michała Bajora "Moje podróże".

Michał Bajor nagrał swoją 18-tą płytę pt. "Moje podróże" i właśnie wyrusza w trasę promującą swój nowy krążek. 13 utworów napisał dla artysty Wojciech Młynarski, a muzykę skomponowali zarówno tak uznani twórcy, jak Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Michała: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak.

Nowe piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt - znaku zodiaku, spod którego jest Michał. Utwory są bardzo zróżnicowane: od nostalgicznych i dramatycznych, po zabawne, a nawet żartobliwe. Co je szczególnie łączy, to ich osobistość - piękne, mądre teksty Wojciecha Młynarskiego są bardzo wyraziste i porywające. I to zarówno te poważne, jak i te pogodne. A kompozycje tak znakomitych muzyków dopełniają całości tego nowego, artystycznego wyzwania artysty.


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy