Maciej Balcar zagra w Katakumbach

Maciej Balcar zagra w Katakumbach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W piątek 17 stycznia w Katakumbach zagra Maciej Balcar - polski muzyk, wokalista, kompozytor, tekściarz i aktor.

Maciej Balcar – muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, aktor teatralny i filmowy. Niezwykle charyzmatyczny człowiek, ogromny talent muzyczny, już od ponad dekady tworzy i występuje z Dżemem, który nadal zbiera na każdym swym koncercie tysięczne tłumy. Od tego czasu zespół nagrał dwa albumy studyjne „2004” oraz „Muza”, który pokrył się platyną. Ma również na swoim koncie współpracę z takimi zespołami oraz artystami jak: Blues Forever, Harlem, Robert Chojnacki czy zespół Nie-bo.

Artysta ma w swoim dorobku trzy solowe albumy: "Czarno", "Ogień i Woda" oraz "Live Trax 12", który miał premierę w listopadzie 2012 roku. Oprócz licznych występów, pojawia się również na deskach teatrów - gra rolę Jezusa w znakomitym musicalu "Jesus Christ Superstar" oraz Juranda w rock-operze "Krzyżacy". Podczas swoich solowych koncertów Maciek występuje w towarzystwie zespołu Nie-bo, w którego skład wchodzą: Robert Lubera, Piotr Wojtanowski, Krzysztof Krupa oraz Maciej Mąka. Muzycy zespołu Nie-bo współpracowali z takimi artystami jak: Robert Gawliński, Artur Gadowski, Ocean, Ziyo, Sistars, Róże Europy.

Wraz z początkiem roku artysta rusza w swoją czwartą trasę koncertową. Odwiedzając kolejne miasta czarować będzie publiczność swoim niepowtarzalnym talentem muzycznym. W czasie koncertów towarzyszyć mu będzie zespół Nie-bo. W piątek 17 stycznia odwiedzą Radom i zagrają w klubie Katakumby. Bilety w cenie 30 zł (35 zł w dniu koncertu)..

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy