Luxtorpeda da czadu w Strefie G2

Luxtorpeda da czadu w Strefie G2
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

25 listopada zagra w Radomiu Luxtorpeda. Koncert odbędzie się Klubie Muzycznym Strefa G2. Wstęp od godziny 18.30. Jako support wystąpi Fractal.


Koncert zespołu odbędzie się w ramach "Robaczywej Trasy".  Luxtorpeda zagra podczas niej 25 koncertów w całej Polsce. Będzie to dwugodzinny koncert z kawałkami, jakie do tej pory grupa nagrała. Kulminacją trasy na pewno będzie koncert w poznańskiej Arenie, czyli LuxFest!

Luxtorpeda powstała w 2010 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta Friedricha, znanego z zespołów: Acid Drinkers, Arka Noego czy Kazik na Żywo.  Muzyk do współpracy zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika (obaj związani z formacją 2Tm2,3) oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego już wcześniej z Turbo i Armii, członka grupy Stróże Poranka. W 2011 roku, w trakcie nagrywania albumu, skład uzupełnił wokalista Przemysław "Hans" Frencel, raper znany z duetu Pięć Dwa Dębiec. Debiutancki album formacji zatytułowany "Luxtorpeda" ukazał się 9 maja 2011 roku. W sesji nagraniowej wziął udział także Maciej Jahnz, który zarejestrował partie solowe gitary elektrycznej. Pod koniec 2011 roku grupa rozpoczęła prace nad drugim albumem pt. "Robaki", który ukazał się 9 maja 2012 roku.

KIEDY: 25 listopada
GDZIE: Klub Strefa G2, ul. Grzecznaroskwiego 2
GODZINA: 19 (wstęp od 18.30)
BILETY: 30zł (przedsprzedaż) 40zł ( w dniu koncertu)
Bilety można kupić Sklepie Muzycznym Koncert przy ul. Focha 12 i w Strefie G2 przy ul. Grzecznaroskwiego 2red. D.T./źródł/foto: oficjalna strona zespołu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy