Koncert big bandu „Mundana”

Koncert big bandu „Mundana”
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Big band „Mundana” to uznana marka na scenie muzycznej Radomia i regionu. Zespół niejednokrotnie uświetniał miejskie imprezy grając m.in. na „Uliczce Tradycji”, na święcie patrona Radomia – „Kazikach”, podczas uroczystości wręczenia Radomskiej Nagrody Kulturalnej, czy na otwarciu strefy kibica w Radomiu podczas Euro 2012.

Repertuar big bandu jest bardzo szeroki. Dwudziestu muzyków korespondujących ze sobą w sekcji instrumentów dętych i w sekcji rytmicznej gra jazz, muzykę latynoamerykańską oraz popularne utwory rozrywkowe. Najbliższy koncert big bandu „Mundana” poświęcony będzie właśnie muzyce rozrywkowej oraz swingowi. Nie zabraknie utworów z dwoma świetnymi wokalistkami.

Zespół wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury „Amfiteatr” w ramach Muzycznej Kuźni, która ma na celu promocję rodzimych twórców oraz gości spoza Radomia. Dzięki niej zdolni muzycy mogą zaprezentować się w kameralnej przyjaznej atmosferze przed szerszą publicznością.

KIEDY: 16 listopada
GODZINA: 19
GDZIE: MOK „Amfiteatr” - Kawiarnia Muzyczna, ul. Parkowa 1
BILETY: wstęp wolny  

źródł: MOK "Amfiteatr"

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/4_kultura/kalendarium/bib_band_mundana5.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96