"Hardcore/Punk/Rock" w klubie Alibi

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W niedzielę 5 stycznia w klubie Alibi odbędzie się koncert "Hardcore/Punk/Rock". Start o godz. 19:00. Bilety w cenie 10 zł.

Zanim Kamil Stoch wskoczy na podium Turnieju Czterech Skoczni, a Piter "HeHe" Żyła skwituje to błyskotliwym komentarzem na fejsbuku, w radomskim klubie Alibi także będzie okazja, żeby trochę poskakać.

Do tańca zagrają trzy różne orkiestry:

Na Zewnątrz
- lipscy weterani scen Polski B, którzy z niejednego pieca chleb konsumowali i niejeden destylator opróżnić zdążyli. Ich muzyka to punk rock podbity metalem, jak na porządne narzędzie zbrodni przystało. Z pewnością obok znanych bywalcom ich koncertów killerów typu "Polska", "System" i "Policja", zagrają też apokaliptyczne kawałki z ostatniej płyty "Koniec 13". Także - nie ma przebacz, jest tylko Fallout!

Crossroad Strangers - Młodzieńcy z Przysuchy, którzy debiutowali na scenie całkiem niedawno, ale zdążyli zaliczyć kilka udanych koncertów. Możemy spodziewać się solidnego rzemiosła i ognistych wykonań zarówno kowerów, jak i autorskich kompozycji oscylujących w okolicy klasyki hard rocka.

Kultura Wieku Atomowego - gospodarze imprezy. Muzyka, wobec której nie można być  obojętnym. Punkowcy, którzy bez ceregieli łanią ramy gatunku. Społecznie i politycznie zaangażowane teksty w chropowatej i melodyjnej oprawie. Nieprzewidywalne zachowania kończące się urazami fizycznymi i psychicznymi. Tych, którzy słyszeli KWA na żywo, nie trzeba przekonywać, że warto zobaczyć ich jeszcze raz. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji – gorąco zachęcam.

Źródło: Klub Alibi

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy