Cezariusz Gadzina Quartet w Amfiteatrze

Cezariusz Gadzina Quartet w Amfiteatrze
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Cezariusz Gadzina to wybitny saksofonista, który swobodnie działa w muzyce jazzowej, rozrywkowej i klasycznej zarówno w jej symfonicznym jak i kameralnym wydaniu. Artysta mieszka i tworzy w Brukseli, gdzie jest rozchwytywanym wykonawcą i kompozytorem. Niewiele jest kontynentów, na których nie koncertował. Obok długiej listy znaczących festiwali ma na swoim koncie również występy dla koronowanych głów.

Jednym z jego największych projektów Cezariusza Gadziny jest „The European Saxophone Ensemble”, czyli unikatowy zespół złożony z 12 młodych i niezmiernie utalentowanych saksofonistów z 12 różnych krajów europejskich noszący zaszczytny tytuł Ambasadora Kultury Unii Europejskiej.

W Radomiu Cezariusz Gadzina zaprezentuje swój polski kwartet w starannie przygotowanym specjalnym programie, gdzie znajdzie się nie tylko muzyka Krzysztofa Komedy i Fryderyka Chopina, ale również utwory z płyty „Light In Sight” nagranej z belgijskimi muzykami. Płyta została entuzjastycznie przyjęta przez europejskich krytyków jazzowych.

Bilety do kupienia w MOK "Amfiteatr" przy ul. Parkowa 1 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:30 oraz w dniu koncertu w cenie 20 zł.

MOK

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy