Akordeoniści na Muzycznych fontannach

Akordeoniści na Muzycznych fontannach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najbliższy piątek wypada 13 czerwca i zapowiada się bardzo pozytywnie. Wieczorem przy fontannach czeka nas muzyczna gratka: wystąpi świetny akordeonowy zespół Humi Accordion Band oraz uczniowie z PSP nr 1 i przedszkola nr 15.

Humi Accordion Band to zespół działający w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu. Grupa ma w dorobku artystycznym wiele nagród, które zdobyła m.in. na festiwalach w Castelfidardo (Włochy) i Insbrucku (Austria). Kierownikiem artystycznymi i dyrygentem orkiestry jest Artur Miedziński – znany radomski muzyk solista i pedagog. W skład zespołu wchodzą uczniowie klasy akordeonu, instrumentów dętych, strunowych i perkusyjnych. Członkiem bandu jest Bartosz Kołsut, który został zwycięzcą konkursu Młody Muzyk Roku 2014. Radomianin reprezentował Polskę na konkursie Eurowizja dla Młodych Muzyków w Kolonii.

Poza akordeonistami wystąpią uczniowie z PSP nr 1 i Publicznego Przedszkola nr 15, którzy zaprezentują swoje wokalne umiejętności.

Miejsce:
Fontanny, Żeromskiego 35

Czas:
13 czerwca, godz. 19:00

 

Źródło: Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/humi_accordion_band.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96