Agresth wystąpi w "Naszej Szkapie"

Agresth wystąpi w
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W najbliższy czwartek (6 grudnia) odbędzie się wyjątkowe spotkanie muzyczne w pubie "Nasza Szkapa" przy ul. Dowkontta 2! Podczas mikołajkowego wieczoru wystąpi Agresth! Koncert rozpocznie się o godzinie 19.  Wstęp wolny.

Agresth to muzyk, który w oryginalny sposób łączy śpiew, dźwięki gitary oraz harmonijki ustnej. Na jego występach spodziewać się możemy wykonania utworów do tekstów m.in. Edwarda Stachury, Jacka Kaczmarskiego, ale również piosenek autorskich.


- "Nazywam się Sławek "Agresth" Tomczyk, jestem gitarzystą, piosenkarzem, gram również na harmonijce ustnej i klarnecie. Na co dzień współpracuję z ośrodkami kultury, w których prowadzę warsztaty i zajęcia z gry na instrumentach. Jestem muzykiem sesyjnym, a także tworzącym własny repertuar oraz występującym z tematycznymi recitalami. Na niniejszej stronie chciałbym zaprezentować próbki swojej pracy, oraz na bieżąco przedstawiać aktualności z życia muzycznego, zarówno swojego, jak i moich przyjaciół i kolegów po fachu. Zapraszam do odwiedzania!" - tak o sobie pisze artysta na stronie.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy