Uwaga: utrudnienia w ruchu!


Remont wiaduktu przy Żółkiewskiego


wiadukt przy ul. Żółkiewskiego fot. G MMZDiK ostrzega przed dużymi utrudnieniami ruchu w rejonie ul. Żółkiewskiego

Jak podaje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, w związku z zaplanowanym remontem nawierzchni jezdni na wiadukcie na ulicy Żółkiewskiego, w dniu 14 grudnia 2011 roku (środa) w godzinach około 8:00-14:00 będą występować duże utrudnienia w ruchu kołowym.

Powodem jest naprawa nawierzchni (połowa szerokość jezdni) na wiadukcie nad torami kolejowymi do Warszawy. Ponadto zostanie tam wprowadzony ruch wahadłowy, regulowany przez tymczasową sygnalizację świetlną.

MZDiK prosi kierowców o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz o zwracanie uwagi na oznakowanie i tymczasową sygnalizację. Apeluje również o omijanie w miarę możliwości tego wiaduktu. Proponowany objazd przebiega ulicami Kozienicką, Struga, 11 Listopada i Zbrowskiego (lub Chrobrego).

red. P J, żródło: MZDiK


Wasze komentarze liczba komentarzy: 1
Uwaga: utrudnienia w ruchu!
Wysłany 2011-12-13 16:25 stojacy w korkach na napisał:
Mogli by i z rozpędu poprawić rondo Popiełuszki bo prze ten arcy knot projektujących/budujących jest ono tak przejezdne, że korki od ronda warszawskiego sięgają czasami pod market Carrefour. Ale to chyba za duże wymagania, biorąc pod uwagę ze prace na tym wiadukcie były już planowane lata temu.......


Polecany artykuł

Drogowcy zamknęli wlot Piastowskiej! Remont ulicy Mieszka I i budowa jej przedłużenia wkraczają w ostatnie etapy. Od środy (22...

x