Twoje zdjęcie może pojawić się na karcie miejskiej!

Twoje zdjęcie może pojawić się na karcie miejskiej!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Organizatorzy komunikacji miejskiej chcą, aby sami mieszkańcy mieli wpływ na to, co znajdzie się na zaplanowanej do wdrożenia Radomskiej Karcie Miejskiej. Jednym z elementów plastikowego biletu ma być zdjęcie, związane tematycznie oczywiście z komunikacją miejską i z samym miastem.

- Może to być autobus albo przystanek na tle jakiegoś charakterystycznego obiektu. Nie narzucamy sposobu kompozycji fotografii, lecz jedynie jej tematykę. Reszta zależy od inwencji twórczej uczestników konkursu - mówi Dariusz Dębski, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

Termin zgłaszania zdjęć mija 21 grudnia tego roku. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni. Do wygrania są imienne bilety okresowe komunikacji miejskiej w Radomiu: 150-dniowy, 90-dniowy i 30-dniowy. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia są dostępne na naszej stronie internetowej Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

* Regulamin konkursu na zdjęcie do Radomskiej Karty Miejskiej: http://www.mzdik.pl/upload/file/Karta-miejska-regulamin.pdf
* Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie: http://www.mzdik.pl/upload/file/Karta-miejska-zgloszenie.pdf
* Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego: http://www.mzdik.pl/upload/file/Karta-miejska-oswiadczenie.pdf

Marcin Walasik (m.walasik@cozadzien.pl).; Fot. Archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy