Szykują się duże utrudnienia w ruchu na krajowej "siódemce"!

Szykują się duże utrudnienia w ruchu na krajowej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W godz. od ok. 8 do 14 robotników spotkamy w rejonie skrzyżowania ulic Kieleckiej i Szymanowskiego (przy pętli końcowej autobusów linii 5 na Pruszakowie). Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo (sterowanie ręczne).

Natomiast w godz. od ok. 14 do 16 prace będą prowadzone na fragmencie zachodniej jezdni ul. Czarnieckiego (po stronie Wacyna), między Zieloną oraz aleją Róż. Ruch pojazdów będzie tam odbywał się tylko po jednym pasie.

- Podczas montażu elementów bramownic nad jezdniami ruch zostanie całkowicie wstrzymany na około 20-30 minut. Jednorazowo na ulicy Kieleckiej oraz jednorazowo na ulicy Czarnieckiego. Jest to spowodowane wymogami bezpieczeństwa, ponieważ roboty będą prowadzone przy użyciu dźwigu - informuje Piotr Bochniak, wicedyrektor do spraw dróg Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

Miejscy drogowcy apelują do wszystkich uczestników ruchu o wyrozumiałość, stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem, zachowywanie szczególnej ostrożności oraz - w miarę możliwości - o omijanie odcinków ulic Kieleckiej oraz Czarnieckiego w wyżej wymienionych godzinach.

"Piątka" i "dwunastka" mogą w tym okresie kursować ze znacznymi opóźnieniami!

- W przypadku niezakończenia wszystkich zaplanowanych prac na ulicy Czarnieckiego w środę, mogą być one prowadzone również w czwartek - dodaje Piotr Bochniak.

Marcin Walasik (m.walasik@cozadzien.pl); Fot. Archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy