Prace na Niedziałkowskiego. Od poniedziałku objazdy!

Prace na Niedziałkowskiego. Od poniedziałku objazdy!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Roboty będą prowadzone na fragmencie między ulicami Żeromskiego i Skłodowskiej-Curie. Początkowo jezdnia będzie zwężona (przejazd będzie możliwy pasem o szerokości niespełna trzech metrów), a potem zostanie całkowicie zamknięta.

Autobusy linii 19 będą w obu kierunkach jeździć objazdem ulicami Kilińskiego, Niedziałkowskiego, Kelles-Krauza, 25 Czerwca i Sienkiewicza. Na zmienionym odcinku trasy będą obowiązywały wszystkie przystanki. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków Słowackiego / Żeromskiego i Żeromskiego / Słowackiego.

Ze względu na wprowadzenie objazdu linia zatrzymania przed sygnalizatorem świetlnym na ulicy Kelles-Krauza (na pasie do skrętu w lewo w ulicę Niedziałkowskiego) zostanie cofnięta o kilka metrów. Ma to na celu umożliwienie bezpiecznego wyjazdu autobusom skręcającym w prawo w Kelles-Krauza.

Postój taksówek zostanie czasowo przeniesiony z zatoki przy ulicy Niedziałkowskiego (obok gmachu Urzędu Miejskiego) do nieczynnej zatoki przystankowej przy ulicy Słowackiego (przed skrzyżowaniem z Żeromskiego, naprzeciwko parku).


źródło: MZDiK w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy