Objazd w Małęczynie (mapka)

Objazd w Małęczynie (mapka)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Autobusy linii 24 będą jeździć w obu kierunkach objazdem wytyczonym następującymi ulicami: Radomską, Szkolną i Lubelską do stałej pętli końcowej w Małęczynie Nowym.

Na trasie objazdu będą obowiązywały następujące przystanki tymczasowe: Małęczyn Stary / Szkolna (przy ul. Szkolnej, u zbiegu z ul. Radomską); Małęczyn Stary / Ziembickiego (przy ul. Szkolnej, u zbiegu z ul. Ziembickiego); Małęczyn Nowy / Bankowa (przy ul. Szkolnej, u zbiegu z ul. Bankową); Małęczyn Nowy / Szkolna (przy skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Szkolnej).

Nieczynne będą wszystkie przystanki na odcinku od skrzyżowania ulic Radomskiej i Makowskiej w Małęczynie Starym do pętli w Małęczynie Nowym. Przystanki Małęczyn Stary / Szkolna (przy dawnej pętli) i Małęczyn Stary / Makowska (przy ul. Radomskiej) będą czynne tylko dla kursów wykonywanych do i z pętli Grzmucin.

- Kursy linii 24 wykonywane do oraz z pętli w Grzmucinie pozostaną bez zmian - informuje Krzysztof Chojnacki, pełniący obowiązki wicedyrektora do spraw komunikacji Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

M.W.; Fot. Archiwum; Infografika: MZDiK (MZ)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy