Nowe barwy autobusów dzielą radomian

Nowe barwy autobusów dzielą radomian
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Jeden z radomskich miłośników komunikacji miejskiej stworzył - według swojej wizji - projekt malowania z czterema poziomymi pasami w precyzyjnych kolorach: pomarańczowym, czerwonym, błękitnym i ciemnoniebieskim. Jak oceniacie efekt jego prac?

[gallery id=124]

- Nowy schemat malowania autobusów otrzymaliśmy od miasta, jest on zgodny z wytycznymi strategi marki Radomia. Stosujemy się do zaleceń i wozy poddawane generalnym remontom malujemy zgodnie z nowym schematem - mówi Leszek Lach, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Radomiu.

Ze względu na duży koszt, miejski przewoźnik nie będzie przemalowywał od razu wszystkich pojazdów. - W nowe barwy na pewno będą pomalowane wszystkie nowe pojazdy. Taki schemat kolorystyki będzie uwzględniony w specyfikacji przetargowej - zapowiada Leszek Lach.

Szef miejskiej spółki powstrzymuje się od oceny efektu prac grafików, którzy na zlecenie magistratu przygotowali nowy wzór malowania autobusów. -  Docierają do nas różne opinie na temat nowych barw wozów. To kwestia gustu, jednym się one podobają, zaś drugim nie - mówi Leszek Lach.

A my prosimy o komentarze. Które malowanie podoba się Wam najbardziej?

Marcin Walasik (m.walasik@cozadzien.pl); Zdjęcia: Michał Sołśnia (1,2) / www.phototrans.eu (3)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy