Marsze spowodują utrudnienia w ruchu!

Marsze spowodują utrudnienia w ruchu!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W czwartek, między godz. 9.45 a 11 przejdzie III Marsz Integracyjny. Trasa będzie przebiegać ulicami: Armii Ludowej, Młodzianowską, Jana Pawła II, aleją Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, Traugutta, Mickiewicza oraz Sienkiewicza - do katedry.

- Spowoduje to zakłócenia w ruchu i opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 23 i 25 - ostrzega Krzysztof Chojnacki, pełniący obowiązki wicedyrektora do spraw komunikacji Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

Natomiast w piątek, między godz. 15:30-16:30 przejdzie przez centrum Marszu Życia i Nadziei. Uczestnicy wyruszą sprzed szpitala i przejdą ulicami: Lekarską, Tochtermana, Traugutta i Żeromskiego - przed budynek Urzędu Miejskiego.

- Spowoduje to zakłócenia w ruchu oraz ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 1, 7, 8, 9 i 15 - mówi Krzysztof Chojnacki.

Miejscy drogowcy apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności i o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem!

M.W.; Fot. Archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy