Trafiony prezent

Trafiony prezent
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Zakup oryginalnego prezentu dla panów, to odwieczny problem kobiet. Paniom można kupić perfumy czy jakiś inny kosmetyk i zawsze będą zadowolone. Inaczej rzecz ma się z mężczyznami. Kolejne skarpetki, rękawiczki, kapcie, krawat czy koszula już ich nie ucieszy. Prezent musi być bardziej "wyszukany". Trzeba jednak wiedzieć, gdzie szukać. Ważny przy tym jest również wiek i kwota jaką chcemy przeznaczyć.

Jednym z ulubionych męskich działów jest motoryzacja. Jasne, że nie kupisz mu nowego Jaguara czy Mercedesa. No, chyba że dysponujesz nadmiarem gotówki. Ale załóżmy, że wasz portfel nie pęka w szwach. Co w takim razie możesz wybrać z działu moto? Pełna adrenaliny i dużej prędkości jazda będzie na pewno niezapomnianym prezentem dla mężczyzny. Przejażdżka rajdowym samochodem pod okiem zawodowego kierowcy to jest to, co "tygrysy" lubią najbardziej. Mocne wrażenia gwarantowane. Ceny ekstremalnej jazdy bokiem, czyli tzw. driftu zaczynają się od około 200 zł, a kończą powyżej tysiąca. Zależy to oczywiście od wybranego przez nas modelu samochodu. Jeśli jednak ta kwota jest dla ciebie nieosiągalna, a prezent zbyt... ekstremalny, zamiast realnej przejażdżki możesz dla niego wybrać grę samochodową. Na rynku wiele jest tego typu propozycji. Twój facet będzie mógł osobiście wcielić się w kierowcę rajdowego i to w dodatku nielegalnego, co zwiększy emocje i napięcie. Przecież właśnie to kochają mężczyźni.

Co zrobić, gdy pan którego chcemy obdarować nie lubi samochodów? Innym działem wielbionym przez facetów jest elektronika. Tu również masz szeroki wachlarz możliwości. Doskonałym pomysłem może okazać się podstawka chłodząca pod laptopa. Komputer - narzędzie tak dla niego ważne, będzie od teraz lepiej zabezpieczone. Prezent ten zwiększy żywotność baterii i zapewni stabilną pracę laptopa czy notebooka. Podkładki posiadają antypoślizgowe podłoże, a także podświetlane lampki. Koszt takiego urządzenia waha się w granicach od kilkunastu do 100 zł. Elektronicznych, a zarazem praktycznych rzeczy jest wiele. Brat czy chłopak będzie zadowolony z dodatkowej pamięci RAM lub karty graficznej. Tatę, wujka czy narzeczonego ucieszy nowy iPod, bezprzewodowe słuchawki czy głośniki o dużej mocy. Dla dziadka też można coś znaleźć, na przykład telefon komórkowy z dużymi przyciskami i dobrym głośnikiem.

Jeśli mimo tych wskazówek nadal nie jesteś przekonana do żadnej z powyższych opcji, proponujemy odwiedzenie internetowych stron z gadżetami dla panów, na których znajdziesz oryginalne prezenty w każdym przedziale cenowym, poczynając od kilkunastu złotych. Wśród najpopularniejszych propozycji znajdują się koszulki, wielofunkcyjne narzędzia, piersiówki, zapalniczki, zegarki czy portfele.

 

Norbert Nowocień

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy