Jestem singlem i dobrze mi z tym!

Jestem singlem i dobrze mi z tym!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Nastały takie czasy, że ludzie zamiast zabiegać o względy drugiej osoby, zostają singlami. Czemu jesteśmy świadkami takiego zjawiska? Jakie są plusy bycia singlem?

Jak mówią młodzi ludzie: bycie samemu nie oznacza samotności. Są przecież bliscy, znajomi, koledzy, koleżanki, przyjaciele. Poza tym to ty sobie ich wybierasz, a nie twoja druga połowa. Totalna samowolka - robisz co chcesz. Czytaj ulubione książki, baw się gdzie chcesz i z kim chcesz, śpiewaj i tańcz do woli, słuchaj muzyki, którą lubisz, oglądaj to co Ci się podoba, idź na upragnione zajęcia i kursy, jedz swoje ukochane potrawy. Bycie singlem to doskonały czas na samorealizację. Możesz wreszcie zadbać o siebie.

W dodatku bycie w związku wymaga zbyt wielu poświęceń i kompromisów. Wspólne życie często okraszone jest kłótniami. Ciągłe pytania: Czemu tak późno wracasz? Gdzie byłeś i z kim? albo z drugiej strony: Ile wydałaś na tę torebkę? Musimy iść do Twoich rodziców (spotykać się z Twoimi koleżankami)? - doprowadzają do szału. Jesteś singlem - jesteś niezależny. Nieważne, która jest godzina i z kim się bawisz, nie musisz też chodzić na spotkania do teściów. Nie zżera Cię zazdrość, że on poszedł z koleżankami z pracy na "spotkanie integracyjne", albo ona wyjechała w delegację z kolegami. Nie musisz za nikim tęsknić, do nikogo się przytulać, z nikim chodzić za rękę, z nikim się całować, ani spędzać reszty życia.

Ach, bycie singlem to raj! Mam rację?

Norbert Nowocień

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy