Giacomo Conti w Galerii Słonecznej w Radomiu

Giacomo Conti w Galerii Słonecznej w Radomiu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Marka odzieżowa Giacomo Conti powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania polskich mężczyzn. Otwieramy sklepy w kolejnych miastach Polski, a wybór produktów sukcesywnie powiększa się. Nasze salony powstają w starannie dobranych lokalizacjach, gwarantujących zwrot z inwestycji. Nie może zabraknąć nas w największym centrum handlowym w regionie radomskim, które w ciągu zaledwie 17 miesięcy od otwarcia odwiedziło 11 milionów klientów - mówi Zbigniew Markowski z Giacomo Conti.

Dziś Giacomo Conti ubiera mężczyzn kompleksowo, a liczba salonów firmowych sięga 30. Kolekcje obejmują zarówno odzież wizytową, jak i spod znaku „casual”. Co sezon pojawiają się nowe atrakcyjne propozycje, a firma bacznie przygląda się obowiązującym na świecie trendom, dostosowując je do gustów klientów i ich oczekiwań.

Galeria Słoneczna mieści się w samym centrum Radomia i jest częścią unikalnego 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, który obejmuje również Aquapark, klub fitness LIFE, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park - z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. W radomskim centrum handlowym mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.

 

źródło: Galeria Słoneczna

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy