ESTETYKA NATURA 2012

ESTETYKA NATURA 2012
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Organizatorem  cieszącej się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem imprezy było Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia ESTETYKA.

Forum ma na celu promowanie zdrowego stylu życia w jak najszerszym aspekcie. Tematyka obejmuje wiele zagadnień: odnowę biologiczną i SPA, kosmetyki naturalne, odpowiednią dietę i suplementację. Co roku młodzi naukowcy z Warszawskiego Uniwersytetu  Medycznego przygotowują specjalny blok, związany z najciekawszymi odkryciami dotyczącymi roślin i ich zastosowania w medycynie i kosmetyce. Dzięki badaniom naukowym mieliśmy więc możliwość poznać nowe trendy w nutrikosmetykach.

Kulminacyjną częścią  VIII Forum Kosmetyki Naturalnej SPA&Wellness – ESTETYKA NATURA 2012, było rozstrzygnięcie i rozdanie nagród Złota Pieczęć – Nutrikosmetyk 2012.

Kolejny rok z rzędu nutrikosmetki marki Noble Health stanęły na podium otrzymując medale Złota Pieczęć 2012 – Nutrikosmetyk, w kategorii produkt polski.

Grape Seed Extract otrymało II nagrodę za swoja unikatową formułę tak kompleksowo działającą na układ krwionośny i mikrokrążenie. Ekstrakt z ekstrakt z pestek winogron wzmacnia naczynka zapobiegając ich pękaniu, dodatkowo wyrównuje koloryt skóry.

Colostrum Tablet zostało nagrodzone za innowayjne wykorzystanie tak powszechnie znanej, jednak nie docenianej do tej pory substancji w kosmetyce, tj. colostrum. Substancja ta ma dobroczynny wpływ neutralizowanie bakterii i wirusów dzięki czemu jest idealna do walki z cera problematyczna, tj. trądzik różowaty, liszaj, zajady, itp.

Produkty marki Noble Health są najczęściej nagradzanymi produktami w 2012 roku.

Noble Health


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy