Sylwestrowy Maraton "Hobbita" w kinie Helios

Sylwestrowy Maraton
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Na zakończenie roku kino Helios przygotowało Maraton Sylwestrowy z Hobbitem - niezwykłą podróż w towarzystwie Bilbo Bagginsa, czarodzieja Gandalfa i trzynastu krasnoludów.

Maraton będzie się składał z dwóch filmów: "Hobbit: Niezwykła podróż" oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" - do wyboru w 2D lub 3D. Start o godz. 20:45, a zakończenie o 3 rano. W połowie trwania seansu, o północy, została przewidziana przerwa na lampkę szampana i poczęstunek celem uczczenia Nowego Roku 2014.

Ceny biletów:
Maraton Sylwestrowy 3D Hobbit – 70 zł,
Maraton Sylwestrowy 3D Hobbit – 80 zł.


Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga: Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na naszej stronie internetowej. Bilety już w sprzedaży.

Zachowaj bilet z maratonu! Może się jeszcze przydać!

HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ
Reż. Peter Jackson; wyst. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Graham McTavish, William Kircher, James Nesbitt, Stephen Hunter, Hugo Weaving, John Callen, Ken Stott, Jed Brophy, Mark Hadlow, Ian Holm, Dean O'Gorman, Aidan Turner; prod. USA [2012]; od lat: 12; czas trwania: 170 min.

HOBBIT: PUSTKOWIE SMAUGA
Reż. Fran Walsh, Philippa Boyens, Guillermo del Toro, Peter Jackson; wyst. Ian McKellen, Martin Freeman, Andy Serkis, Hugo Weaving, Richard Armitage, Aidan Turner, Graham McTavish, John Callen; prod. USA/Nowa Zelandia [2013]; od lat: 12; czas trwania: 161 min.

Źródło: Kino Helios

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy