Skyfall w Multikinie

Skyfall w Multikinie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W nocy z 25 na 26 października w Multikinie zobaczymy po raz pierwszy w Radomiu specjalny pokaz najnowszej części filmu o Jamesie Bondzie "Skyfall". W tej roli niezastąpiony David Craig.

O godzinie 0:07 na wielkich ekranie Multikina po raz pierwszy zostanie wyświetlony „Skyfall” – 23. film o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości. Będzie on kontynuacją stylu „nowego” Bonda, który zapoczątkowało przełomowe „Casino Royale” z Danielem Craigiem w roli głównej.

W nocy z czwartku na piątek widzowie oglądający „Skyfall” poznają nowe gorące gwiazdy – Javiera Bardema w roli czarnego charakteru oraz Ralpha Fiennesa, którego postać owiana jest do tej pory tajemnicą. W roli dziewczyny Bonda wystąpi Bérénice Marlohe – aktorka o zjawiskowej urodzie. Za kamerą stanął Sam Mendes – twórca m.in. „American Beauty”, „Drogi do szczęścia” oraz „Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej”.

Przed filmem opowiemy o poprzednich częściach cyklu oraz rozlosujemy atrakcyjne nagrody!

Bilety na pierwszy pokaz filmu „Skyfall” w kinach sieci Multikino już są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl.

red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy