Noc Kina w Multikinie

Noc Kina w Multikinie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Radomskie Multikino zaprasza wszystkich sympatyków dobrego filmu na Noc Kina. Odbędzie już niebawem, w piątek 7 grudnia.

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami. W tym roku to już 12. edycja Nocy Kina. Ostatnie edycje gromadziły każdorazowo ponad 20 tysięcy widzów.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach.

Repertuar w Radomiu:

Sztuka rapu    
Marina Abramovic
Zakochani w Rzymie    
Mroczne cienie
Jesteś bogiem    
Lęk wysokości
Uprowadzona 2   
Mroczny rycerz powstaje
Prometeusz 3D
Łowcy głów

Bilety już w sprzedaży - w cenie 19zł oraz 16zł  - do nabycia w kasach biletowych w Multikinie.

Bilet na Noc Kina upoważnia do odebrania tańszych biletów o 8 złotych na Nocny Maraton, który odbędzie się 14 grudnia. Aby odebrać tańszy bilet należy okazać w kasie bilet Nocy Kina.

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego biletu. Projekcje rozpoczynać się będą w krótkich odstępach czasowych tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.

Impreza od 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą mieć z sobą zgodę rodzica.


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy