Mini Marton Sagi Zmierzch! HELIOS zaprasza

Mini Marton Sagi Zmierzch! HELIOS zaprasza
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Już niebawem w kinie HELIOS odbędzie się Mini Maraton Sagi Zmierzch, w którym sympatycy wampirów i wilkołaków obejrzą dwie ostatnie części "Sagi Zmierzch: Przed świtem" cz. 1 i premierowa cz. 2. Nie może Cię tam zabraknąć!

W nocy ze środy na czwartek 15/16 listopada HELIOS zaprasza na nocny pokaz filmu „Saga Zmierzch: Przed świtem cz.I” oraz premierę filmu „Saga Zmierzch: Przed świtem cz.II”

Start: 15 listopada 22:00

Finish: 16 listopada 02:00


„Przed świtem – Część II” PREMIERA! Saga się kończy. Miłość trwa wiecznie.Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy już w pełni do świata swego ukochanego. Jest istotą nieśmiertelną, obdarzoną niezwykłą mocą. On ma przy sobie dwie ukochane kobiety – żonę i córeczkę Renesmee. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. A jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia

„Przed świtem – Część I” opowiada o losach małżeństwa Bell i Edwarda, o ich poczętym dziecku, które stanowi zagrożenie dla życia swej matki, o walce wilkołaków z wampirami, a to wszystko w pięknej, surowej scenerii bujnych lasów i jezior. Wielka miłość śmiertelniczki i wampira jest w tej części bardziej dorosła, namiętna, gorąca. A Jacob i jego męskość przykuje wzrok każdej dziewczyny.


Bilety w cenach: normalny 29 zł, ulgowy 26 zł

Już do nabycia w kasie kina!


red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy