"Mężczyzna prawie idealny" w Klubie Dobrego Filmu

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
"Resursa Obywatelska" zaprasza na kolejne spotkanie z Klubem Dobrego Filmu. W środę 30 kwietnia, na seansach o godz. 12:00 i 18:00, wyświetlany będzie komediodramat "Mężczyzna prawie idealny".

"MĘŻCZYZNA PRAWIE IDEALNY"
Reż. Martin Lund; wyst. Henrik Rafaelsen, Janne Heltberg, Tone Sletta, Per Kjerstad, Tore Sagen, Kim Eidhagen, Terje Ranes, Ågot Sendstad; prod. Norwegia [2012]; czas trwania: 80 min.

Henrik i Tone bardzo się kochają. Ich związek właśnie wkracza w nową fazę. Niedawno wprowadzili się do nowego mieszkania, kupili niezły samochód, a przede wszystkim spodziewają się pierwszego dziecka. Ale 35-letni Henrik przechodzi kryzys tożsamości. Z jednej strony, chce ignorować dorosłość i spędzać czas na wygłupach z przyjaciółmi. Z drugiej – musi wreszcie stać się mężczyzną i zadbać o Tone i dziecko. Niezdolność do wyrażania własnych emocji, a zwłaszcza nieumiejętność ich komunikowania, prowadzi Henrika do dziecinnego buntu, który staje się zagrożeniem dla jego relacji z Tone. Czy ten prawie mężczyzna wreszcie dojrzeje, czy też jego związek się rozpadnie?Bilety (12 zł) i karnety (45 zł) do nabycia w "Resursie" (karnety codziennie do godz. 14.30, bilety przed projekcją). Karnet upoważnia do wstępu na pięć dowolnych projekcji w KDF w ciągu trzech miesięcy od daty jego wystawienia.

Źródło: OKiSz "Resursa Obywatelska"

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy