"Masz talent!" w Kinie Kobiet

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W środę 30 kwietnia o godz. 19:00 kino Helios zaprasza na wszystkie Panie na film "Masz talent!", wyświetlany w ramach cyklicznego spotkania Kino Kobiet.

"MASZ TALENT!"
Reż. David Frankel; scen. Justin Zackham; wyst. James Corden, Alexandra Roach, Julie Walters, Colm Meaney, Mackenzie Crook, Valeria Bilello, Trystan Gravelle, Jemima Rooper; prod. Wlk. Brytania/USA [2013]; od lat: 12; czas trwania: 104 min.

"Masz talent!" w reżyserii Davida Frankela ("Diabeł ubiera się u Prady", "Dwoje do poprawki") to poruszająca komedia romantyczna o tym, jak spełniają się nawet najbardziej nierealne marzenia. Oparty na prawdziwych wydarzeniach film opowiada historię niezdarnego Paula Pottsa, od pełnej przeciwności losu młodości, do udziału w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!". Tym legendarnym występem wzbudził wzruszenie i absolutną sensację wśród widzów i internautów na całym świecie. Zanim jednak Potts zdobył wielką sławę i rozpoczął wymarzoną karierę, musiał poznać kogoś, kto uwierzy w niego na długo przed jurorami słynnego talent show. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to dopiero początek długiego pasma sukcesów. Potts zdobył pierwsze miejsce list przebojów w 13 krajach i sprzedał ponad 3,5 miliona egzemplarzy debiutanckiej płyty!

Źródło: Kino Helios

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy