Maraton Kac Vegas już w piątek 5 lipca !

Maraton Kac Vegas już w piątek 5 lipca !
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Początek maratonu w piątek o godz. 23, koniec o godz. 5. Co zobaczymy? "Kac Vegas", "Kac Vegas w Bangkoku", "Kac Vegas III".


Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF. Ceny biletów za całą noc w kinie: normalny 30 zł, ulgowy 27 zł, specjalny 25 zł (cena specjalna dla uczestników Maratonów Iron Man lub Science-Fiction w zamian za bilet z któregoś w tych maratonów. Bilet dostępny tylko w kasie kina).

Przypomnijmy...

KAC VEGAS - Czterech dobrych kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, przyszły pan młody znika, a pozostali nie pamiętają, co się stało. Wyruszając na poszukiwanie kolegi, odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a wszystkich czterech ściga lichwiarz – bandyta.

KAC VEGAS W BANGKOKU - Phil, Stu, Alan i Doug udają się w podróż do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem bezpieczne i spokojne późne śniadanie. Ale życie nie zawsze układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe.

KAC VEGAS 3 - Tym razem nie będzie ani ślubu, ani wieczoru kawalerskiego. Co więc mogłoby pójść nie tak? Kiedy Wataha wyrusza w drogę, wszystko się może zdarzyć…


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy