Kolejna odsłona cyklu Filmowe Poranki ze Scooby-Doo!

Kolejna odsłona cyklu Filmowe Poranki ze Scooby-Doo!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Co dwa tygodnie ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza najmłodszych widzów na wyjątkowe seanse w ramach projektu Helios dla Dzieci! W co drugą niedzielę każdego miesiąca dla maluchów grane są filmy z serii o ulubionym psim detektywie – Scooby-Doo!

Oprócz projekcji filmu, kino Helios gwarantuje moc konkursów, wspólną zabawę połączoną z prawdziwym dreszczykiem emocji! Dzięki serwisowi czasdziecka.pl każdy uczestnik Poranków Filmowych otrzyma indeksy Akademii Detektywa! Zapewniają one udział w prawdziwym kursie, na koniec którego każdy otrzyma Licencję Detektywa. Będzie ona dowodem na to, że osoba, która przeszła nasze szkolenie w rozwiązywaniu zagadek nie ma sobie równych! Żeby jednak otrzymać wpisy do indeksu, trzeba będzie wykonać szereg misji specjalnych… Kolejne misje czekają już w kwietniu!

Cykl Poranków Filmowych ze Scooby-Doo! odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-8 lat, oczywiście w towarzystwie ich opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla maluchów.

Najbliższe Filmowe Poranki Scooby-Doo! w sieci kin Helios:

13 kwietnia, o godzinie 10:30 – „Scooby-Doo! Wielka draka wilkołaka”;
27 kwietnia, o godzinie 10:30 – „Scooby-Doo! Pogromcy wampirów”!

Partnerzy i Patroni medialni Cyklu Filmowe Poranki Scooby-Doo! w ogólnopolskiej sieci kin Helios:
Dziecko, Czasdzieci.pl, Magazyn Scooby-Doo!, Zielona Sowa, Arpex Sp. z o.o., Trefl S.A.

Źródło: Kino Helios

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy