"Kochankowie z Księżyca" w Klubie Dobrego Filmu

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
4 grudnia w "Resursie Obywatelskiej" odbędzie się kolejne spotkanie z Klubem Dobrego Filmu. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć ostatni film Wesa Andersona "Kochankowie z Księżyca" na dwóch seansach: o godz. 12:00 i 18:00. Bilety w cenie 12 zł do nabycia przed seansem.

"KOCHANKOWIE Z KSIĘŻYCA"
Reż. Wes Anderson; prod. USA [2012]; wyst. Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray, Frances McDormand, Tilda Swinton, Jason Schwartzman, Bob Balaban, Jared Gilman, Hayward; czas trwania: 94 min.

O FILMIE
Rozgrywający się na wyspie u wybrzeży Nowej Anglii latem 1965 roku film opowiada historię dwojga dwunastolatków, którzy zakochują się w sobie, zawierają tajemny pakt i razem uciekają, by wspólnie przeżyć największą przygodę życia. Władze wszczynają za nimi pościg, podczas gdy do wyspy zbliża się silna burza - życie spokojnej społeczności na co dzień zamieszkującej wyspę wywraca się do góry nogami.

Bruce Willis wciela się w rolę miejscowego szeryfa, kapitana Sharpa. Edward Norton to dowódca harcerzy, harcmistrz Ward. Bill Murray i Frances McDormand występują w roli pana i pani Bishop, rodziców dziewczynki. W pozostałych rolach oglądamy gwiazdy takie jak: Tilda Swinton, Jason Schwartzman i Bob Balaban. W role pary dwunastolatków wcielili się debiutanci, Jared Gilman oraz Kara Hayward.

Źródło: Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy