Klub Dobrego Filmu: "Madryt 1987"

Klub Dobrego Filmu:
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Resursa Obywatelska w Radomiu zaprasza na spotkania z cyklu Klub Dobrego Filmu. W repertuarze "Żądza bankiera", "Madryt 1987", "Przelotni kochankowie", "Wielkie nadzieje". Spotkania odbywają się o godz. 12 i 18.

11 września - "Madryt 1987"
reż. David Trueba, Hiszpania (100 min.)Sędziwy intelektualista i młoda pisarka zatrzaskują się w ciasnej łazience. On liczy na ostatni seks w życiu, ona chce mu przedstawić swoje literackie próby.

Ten zbudowany głównie na dialogach film, zrealizowany w zamkniętej przestrzeni, mieści w sobie zaskakująco wiele treści: nie tylko dotyczącej wojny płci, młodości, starości, erotyzmu czy śmierci, ale także polityki i skomplikowanych XX-wiecznych dziejów Hiszpanii.

Bilety (12 zł) i karnety (45 zł) - do nabycia w Resursie. Karnet upoważnia do wstępu na pięć dowolnych projekcji w KDF w ciągu trzech miesięcy od daty jego wystawienia.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/film/madryt_1987.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96