"Inna kobieta" w Kinie na obcasach

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
We wtorek 22 kwietnia w sieci kin Multikino, w ramach cyklu Kino na obcasach, wszystkie Panie będą mogły zobaczyć zabawną komedię Nicka Cassavetesa "Inna kobieta" z Cameron Diaz w roli głównej.

Carly Whitten (Cameron Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Leslie Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Kate Upton) - kolejna kochanka mężczyzny. Wspólne opracowywanie planu działania zbliża kobiety do siebie.

Partner kwietniowej edycji Kina na obcasach, Kinder Bueno, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno!

Bilety na kwietniowe „Kino na obcasach” już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.


Źródło: Multikino

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy