Filmowy Poranek w HELIOSIE

Filmowy Poranek w HELIOSIE
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Już w najbliższą niedzielę 9 grudnia kino HELIOS zaprasza wszystkie dzieci na Filmowy Poranek. Tym razem mali kinomani będą zdobić choinkę ciasteczkami, które zrobią sami.

9 grudnia o godz. 10.30 kino Helios zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Filmowy Poranek. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Już wkrótce ozdabiać będziemy choinki. Najbliższe spotkanie to niezwykłe warsztaty kulinarne z rodzinną radomską restauracją. Gość spotkania - Dorota Borycka, która przygotuje wraz z dziećmi wspaniałe kolorowe ciasteczka, z których zrobimy choinkowe ozdoby. Nie przegapcie wspaniałej zabawy! O upominki zadbają partnerzy Poranka. Na dzieci czeka również zestaw bajek: Wielka Podróż Bolka i Lolka: Dziki zachód, Reksio i ptaki: Reksio i gołąb, Pampalini łowca zwierząt: Pampalini i goryl, Bolek i Lolek wyruszają w świat: W piaskach Gobi , Przygody Myszki: zimowa wycieczka.

Projekcje filmów poprzedzi spotkanie z animatorem, który zorganizuje gry, zabawy i konkursy związane z tematem spotkania. Uczestników czeka wspaniała zabawa i mnóstwo atrakcji. Spotkania skierowane są do rodziców z dziećmi w wieku 3-6 lat. Repertuar filmów jest specjalnie dobrany do wieku oraz percepcji młodych adeptów kina. Dodatkowo, projekcja odbywa się w specjalnych warunkach - delikatnie przyciemnione światło i lekko wyciszony dźwięk.red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy