ENEMEF: Noc grozy i horrorów!

ENEMEF: Noc grozy i horrorów!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Radomskie Multikino w piątek, 31 października zaprasza na ENEMEF: Noc grozy i horrorów. Początek o godz. 22. Seanse do rana.

Zgodnie z niepisaną tradycją, jak co roku pod koniec października w Multikinie coroczne święto miłośników najmocniejszych wrażeń. Ten maraton to przegląd filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ostatnim roku. Dzięki przebojowemu repertuarowi w tym roku będzie tak strasznie jak nigdy!

W repertuarze znalazły się:

- Rogi (premierowo)

- Babadook

- Egzorcysta

- 13 grzechów

Dołącz do wydarzenia na Facebooku TUTAJ

Bilety w cenie od 24 do 35 są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Więcej informacji i pełny cennik biletów na www.enemef.pl.Na stronie można również zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem oraz
wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/exorcist12.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96