Elektryzujący Maraton Filmowy

Elektryzujący Maraton Filmowy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" zaprasza w poniedziałek 19 maja o godz. 18:30 na Elektryzujący Maraton Filmowy w Multikinie, na którym wyświetlane będą filmy: "Listy z parku" i "Mandarynki".

"LISTY Z PARKU" - GODZ. 18:30 (RADOMSKA PREMIERA)
Gat. dramat obyczajowy; scen. i reż. Tomás Gutiérrez Alea; prod. Kuba [1989]; czas trwania: 87 min.; na podst. powieści Gabriela Garcii Márqueza.

Prosta romantyczna opowieść, w której tajemnicza i niepojęta miłość, jaką darzą się kochankowie, jest okiełznywana przez rozum wynajętego do pisania listów  Pedro. A wszystko to uzupełnione przez piękne krajobrazy i nastrojową muzykę.

"MANDARYNKI" - GODZ. 20:30 (POKAZ PRZEDPREMIEROWY)
Gat. dramat; reż. Zaza Urushadze; prod. Gruzja/Estonia [2013]; czas trwania: 90 min.

Jesień 1992 roku, Abchazja walczy o odłączenie się od Gruzji. Dwaj plantatorzy mandarynek znajdują rannych żołnierzy walczących po przeciwnych stronach. Nagroda publiczności i za reżyserię na 29. Warszawskim Festiwalu Filmowym.

Projekcje odbywają się w Multikinie (Galeria Słoneczna), ul. Chrobrego 1. Ceny biletów: 1 film – 15 zł, 2 filmy – 24 zł. Bilety w sprzedaży od 12 maja 2014 w siedzibie "Elektrowni" (ul. Kopernika 1) w godzinach 8-16 oraz bezpośrednio przed projekcją w Multikinie. Pierwszych sześciu widzów, którzy zakupią bilety nagradzamy zaproszeniami na Elektryzujący Maraton Filmowy w kolejnym miesiącu.

Źródło: MCSW "Elektrownia"

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy