Dzień Dziecka w kinie Helios

Dzień Dziecka w kinie Helios
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Dzień Dziecka to wspaniała okazja do pozytywnej zabawy w rodzinnym gronie. W związku z tym podczas ostatniego majowego weekendu Helios przygotował liczne atrakcje, które ucieszą wszystkich Widzów – starszych i młodszych. Wśród filmowych propozycji znajdą się animacje dla dzieci, filmy dla młodzieży, a także specjalny seans dla najmłodszych: "Pierwszy raz w kinie"!

"Pierwszy raz w kinie" to wyjątkowy moment dla całej rodziny. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej i przeżywają bajkowe emocje! Światła w salach kinowych zostają przyciemnione, a dźwięk ściszony. Najmłodsi Widzowie zobaczą przygody ulubionych bajkowych bohaterów: Bolka i Lolka, Reksia, czy Misia Kudłatka. Przed seansem każdy maluch otrzyma Dyplom Małego Kinomana, a po seansie - drobny upominek. Na te seanse bilet kupuje tylko opiekun, dzieci są gośćmi kin Helios i swój pierwszy bilet do kina otrzymują bezpłatnie. Seans odbędzie się w niedzielę o godz. 10.30.

Weekend Dnia Dziecka to zróżnicowany repertuar dla każdego. Dzieci zobaczyć będą mogły między innymi na „Rechotka” – opowieść o zwariowanej żabce, która wierzy, że jest zaklętym w żabę księciem. Młodzież

z kolei będzie mogła poznać magiczny i tajemniczy świat za sprawą niesamowitej „Krainy jutra” w gwiazdorskiej obsadzie.

To oczywiście nie koniec atrakcji! W trakcie weekendu Dnia Dziecka na Widzów czekać będą liczne niespodzianki w holach kinowych oraz wyjątkowe konkursy przed seansami „Rechotka” o godzinie 14:00.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy