Dwa weekendy z One Direction w Multikinie

Dwa weekendy z One Direction w Multikinie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W ostatni weekend sierpnia oraz w pierwszy weekend września w kinach sieci Multikino odbędą się pokazy filmu „One Direction: This is Us”.

„One Direction: This is Us” to fascynujące i głębokie spojrzenie na życie w trasie światowego fenomenu muzyki pop. Film, w którym zawarto oszałamiające materiały z koncertów na żywo, opowiada niezwykłą historię drogi do sławy Nialla, Zayna, Liama, Harry’ego i Louisa. Od ich skromnych początków w rodzinnych miejscowościach, poprzez udział w X-Factorze, podboju świata i występie w słynnej londyńskiej O2 Arena. Uczestnicy pokazów usłyszą, co mówią sami chłopcy i zobaczą jakie naprawdę jest życie zespołu One Direction.

30 sierpnia pokaz odbędzie się o 18.00, a 31 sierpnia oraz 1 września o 14.00. Natomiast 6 września film będzie wyświetlany o 18.00, a 7 i 8 września o 14.00. Bilety w cenie 21 złotych można nabyć w kasach biletowych oraz online na www.multikino.pl.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/news-onedirection2028429.jpg.605x200_q90_crop.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96