"Casanova po przejściach" w Kinie na obcasach

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
We wtorek 6 maja o godz. 20 Multikino zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Kino na obcasach, gdzie na specjalnym seansie tylko dla Pań wyświetlany będzie film "Casanova po przejściach" z Woody Allenem w roli głównej. Do tego masa konkursów i innych trakcji!

"CASANOVA PO PRZEJŚCIACH"
Scen./reż. John Turturro; wyst. John Turturro, Woody Allen, Vanessa Paradis, Liev Schreiber, Sharon Stone, Sofía Vergara; prod. USA [2013].

O FILMIE
Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela – nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za „skromną opłatą”. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki przyjaciół, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

Źródło: Multikino

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy